• Anasayfa
 • İletişim
More

  Lightarian Reiki

  Lightarian Reiki mevcut tüm şifa sistemlerinin içinde şu an en güçlü ve en etkili şifa veren tekniklerden birisidir. Reiki’nin bu özel ve ileri şekli dünyamızda enerji değişiminin yoğunlaştığı şu anki zaman içinde, insanlığa daha etkili ve daha fazla şifa verme ihtiyacı sebebiyle ortaya çıkmıştır.

  Jeannine Marie Jelm’in, Master Buddha’nın ruhuna yüksek katlarda kanal olması suretiyle Lightarian Reiki ortaya çıkmıştır. 1997 yılında bulunmuştur. Uzun bir süredir insanlık tarafından bulunamayan altı yüksek enerji titreşimi bu şekilde uyandırılmış ve insanlığın kullanımına açılmıştır. Lightarian Reiki’nin, enerji titreşiminin şiddetine ve büyüklüğüne göre 8 enerji bandı bulunmaktadır. Lightarian Reiki bunlardan üçüncü ile sekizinci bantlar arasındaki 6 bantı kapsamaktadır.

  Enerji bantları nedir?

  Birinci bant Usui Reiki enerji sistemini içerir. Usui Reiki sisteminde uyumlanmış kişiler enerji kullanımına, ruhen gelişmeye ve kendi titreşimlerini arttırmaya çalışırlar.

  İkinci bant ise Karuna Reiki ve Seichim Reiki gibi enerjisistemlerini içerir.

  Lightarian Reiki çalışmaları üçüncü ile sekizinci bantlar arası enerji çalışmalarını barındır.

  Lightarian Reiki nasıl alınır?

  Enerji çalışmalarını geliştirmek için öğrenci öncelikle Usui Reiki Master seviyesine ulaşmalıdır. Bedeni bu enerjiye alışınca, ikinci bant olan Seichim Reiki veya Karuna Reiki ile devam etmelidir. Kendini güçlü enerji titreşimlerine hazırlamalıdır. Tüm bu aşamalardan sonra öğrenci Lightarian Reiki eğitimine başlayabilir. Lightarian Reiki’ye ait altı enerji bantı kişiye belli zaman aralıkları ile uyumlanır.

  Lightarian Reiki ile daha yüksek enerji

  Lightarian Reikiye uyumlanmak ve Lightarian Reiki enerjisi ile uğraşmak sizi daha yüksek enerji seviyelerine götürür. Lightarian Reiki eğitimi sizi daha yüksek ve daha güçlü enerji seviyelerine ulaştırır. Bununla birlikte size farkındalığın daha yüksek seviyelerine rehberlik eder ve daha derin bağlantılara götürür.

  Lightarian Reiki eğitimi

  Lightarian Reiki’de öğrenciye hiçbir Lightarian Reiki sembolü verilmez. Lightarian Reiki’nin amacı kişiye gerçek gücünü göstermektir. Lightarian Reiki eğitiminin temeli öğrencinin iç kuvvetini kullanmasını öğrenmesidir.Uyumlama esnasında niyet önemlidir. Saf ve temiz bir kanal olmak, bütünün iyiliği ve kişinin en yüksek hayrı için niyetlenilmelidir.

  Lightarian eğitimi 4 seviyede verilmektedir. Lightarian Reiki uzaktan eğitim ile veya yüz yüze öğretilebilir. 4 seviyeyi de tamamlamak şarttır. Her aşamada kişinin uyumlanması belirili zaman aralıklarıyla gerçekleşir. Lightarian Reiki eğitimine başlamak için öncelikle Usui Reiki Master olmak ve sonrasında Karuna Reiki Master veya Seichim Reiki Master olmak gereklidir.

  Lightarian Reiki Master olarak uyumlandıktan sonra herhangi bir şifa sistemini uygulamaya devam edebilirsiniz. Uygulama esnasında sembollere, ritüellere veya başka hiçbir işleme gerek kalmadan, sadece niyetleriniz ve düşünceleriniz ile yeteneğiniz güçlenecektir.

  Benzer Yazılar

  0BeğenenlerBeğen
  0TakipçilerTakip Et

  Son Yayınlar

  Kuantum Drama Aile Dizilimi Nedir?

  Psikolojide sistemik yaklaşım denilen ve aile diziminin çıkış noktalarından birisi olan bakış açısı kişiyi tek başına bir birey olarak algılamak yerine daha...

  Dikkat Dağınıklığı

  Yetişkinlerde dikkat dağınıklığının olumsuz etkileri çeşitli mental egzersizler ve günlük planlamalar ile minimuma indirilebiliyor. Aynı yöntemler çocuklar için de oldukça etkilidir ancak...

  Kategoriler