• Anasayfa
 • İletişim
More

  SCIO |Biorezonans Ve Biofeedback

  SCIO Nedir?

  SCIO (scientific consciousness interface operation system), bilimsel bilinçaltı arayüz işletim sistemi) uzak doğu tıbbı ile modern tıbbın bütünleştiği bir uygulama ve stress ölçüm yöntemi olarak kullanılmaktadır.

  SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir stress ölçüm cihazıdır.

  SCIO vücuttaki virüsleri, allerjenleri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

  SCIO, bilgisayarlardaki virüs tarayıcı programlar gibi vücudu tarar. Vücuttaki virüsler, organ zayıflıkları, allerjiler, anomaliler ve besin hassasiyetleri gibi birçok bilgiyi tarayıp dengesizlikler hakkında bilgi verir. SCIO röntgen, kan tahlili gibi yaygın tıbbi testlerden farklı olarak vücudun enerjetik durumu ve bu enerjiyi hangi yöne odakladığı hakkında bilgi verir.

  SCIO nasıl çalışır?

  SCIO kuantum fiziği prensipleri ile çalışır. Kuantum biofeedback uygulamasının temel yapıtaşları, vücudun doğasının elektriksel olduğu, doğru koşullar veya uyaranlar sağlandığında kendi kendini iyileştirme yeteneğinin olduğu ve kişinin farkındalığı arttıkça kendi kendini iyileştirecek değişiklikler yapacağıdır. Basitçe ifade edersek, SCIO terapi sırasında vücudun titreşimini ve yanıtlarını algılar; bir önceki ölçüm ile sonraki ölçüm değerleri arasındaki farkları tespit eder. Eğer bir iyileşme yok ise titreşim değerlerini değiştirir. Vücut için tüm faydalı değerleri korur ve bozulanları tekrar düzeltir.

  SCIO vücuttaki vitamin düzeyleri, amino asitler, mineraller, enzimler, şekerler, toksinler, hormon düzeyleri, kas tonusu, virüsler, bakteriler, mantarlar ve iç organların sağlık ve dengelerini ölçer ve bu verileri “normal veriler” ile karşılaştırır.

  SCIO nasıl fark yaratır?

  Vücut bütünlüğüne zarar vermeyen bir cihaz olan SCIO tüm vücudu tarayarak enerji dengesizlikleri hakkında bilgi verir.

  Bu ileri teknoloji cihazı vücuttaki virüsleri, beslenme eksikliklerini, allerjileri, besin maddelerine karşı olan hassasiyetleri ve travmaları tespit eder. Bununla beraber vitamin düzeylerini, amino asit düzeylerini, hormon, bakteri ve enzimlerin düzeylerini saptar. Büyük bilgi bankası sayesinde yaptığı kıyaslamalar ile uygulama gereken alanlar belirlenir.

  SCIO sizin için neler yapabilir?

  SCIO’nun iyileştirici etkileri diş ağrısı gibi en basit şikayetlerden karmaşık hastalıklara kadar birçok travmatik alan için çözüm bulur.

  Problem alanlarının tanınması:
  Eğitimli bir uzman kontrolünde hassas enerji dengesizlikleri saptanarak travmanın muhtemel nedenleri belirlenir. Bilinçaltındaki prosesler hakkında bilinç düzeyinde farkındalık sağlanır.

  Enerji tedavisi:
  SCIO uygulama yanı sıra yaklaşık 50 değişik iyileştirici enerjiyi kullanarak vücudun enerji dengesini sağlar. Bu kapsamda enerji akışının sağlanması, blokajların kaldırılması, zap frekansları kullanılarak patojen mikroorganizmaların eliminasyonu, duygusal durumların dengelenmesi, vücudun iyileşme işlevlerinin hızlandırılması, allerji tedavisi, detoksifikasyon, şakraların dengelenmesi gibi işlevleri bulunmaktadır.

  SCIO uygulayan uzman, daha sağlıklı bir yaşam için bir sonraki adım olan beslenme eksiklerinin düzeltilmesi gibi gerekli hayat tarzı değişikliklerini önerir.

  SCIO bir teşhis aracının çok ötesinde bir teknolojiyi barındırır. SCIO’nun içinde, vücudun frekanslarını ölçtükten sonra, zararlı dalgaları onarmak ve nötralize etmek üzere kendi frekanslarını besleyen bir çok program vardır. Ölçülen frekanslar bazı durumlarda yükseltilir, bazı durumlarda ise vücudun frekanslarını geliştirmek veya etkisizleştirmek üzere tersine çevrilir.

  SCIO sadece vücuttaki olumsuzlukları değil, olumlu yönleri de gösterir. Ancak amacımız kişiyi rahatlatmak ve yeniden canlandırmak olduğu için, biz daha çok olumsuz yönlere odaklanıyoruz.

  Benzer Yazılar

  0BeğenenlerBeğen
  0TakipçilerTakip Et

  Son Yayınlar

  Kuantum Drama Aile Dizilimi Nedir?

  Psikolojide sistemik yaklaşım denilen ve aile diziminin çıkış noktalarından birisi olan bakış açısı kişiyi tek başına bir birey olarak algılamak yerine daha...

  Dikkat Dağınıklığı

  Yetişkinlerde dikkat dağınıklığının olumsuz etkileri çeşitli mental egzersizler ve günlük planlamalar ile minimuma indirilebiliyor. Aynı yöntemler çocuklar için de oldukça etkilidir ancak...

  Kategoriler