• Anasayfa
 • İletişim
More

  Access Bars

  Access Bars Nedir?

  Access Energy Transformation – Access Enerji Dönüştürme sistemi Amerika’da Gary Douglas tarafından geliştirilen dönüştürücü bir çalışmadır. Access bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirebilmemiz için, bizlere her an kullanabileceğimiz araçlar sunar. BARS, Access’in başlangıç uygulamasıdır.

  Access bilinci düşüncelerinizin, hislerinizin ve duygularınızın neden olduğu kutuplaşma, koşullanma ve hapsolma duygusundan kurtulmanız ile ilgilidir.

  Başınızda işleyen ve yaşamınızın farklı yanlarına bağlı olan 32 enerji barı (çubuklar) vardır. Bu “Bars” tekniğini uygularken, temas ettiğiniz tüm noktaları çağırıyoruz.

  Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar.

  Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce, o düşüncenin enerjisi “para” adı verilen Bar’da saklanır.

  Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik ve para için Barlar vardır; 32 farklı bar vardır. Her Bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir.

  Bir bara dokunduğunuzda, yaşamınızın o alanında veya o yanında kilitli kalmış enerjiyi temizlemeye başlarsınız. Bir diğer bara dokunarak, yalnızca ilk Bar’dan gelen sorunları ele almazsınız, ayrıca o ikinci Bar’da depolanmış “sorunların” temizliğine başlarsınız. Birbirleriyle ilişkili bu iki Bar hakkında tüm bakış açılarını temizlersiniz, üssel bir değişim sağlamış olursunuz.

  Sadece Barlara nazikçe dokunarak, orada şimdiye dek depolamış olduğunuz her şeyi etkili bir şekilde silersiniz. Sadece beş dakika, 5,000 – 10,000 yıllık depolanmış bakış açılarını silebilir. Bu yaşamınızda ve her bir yaşamınızda depolamış olduğunuz bu veri bankasını silmenin değeri nedir?

  Yaşamda neyin olası olduğu, neyin olası olmadığı ile ilgili önyargılı bakış açılarından işlev yaptığınız zaman ve dünyanın nasıl çalıştığını katı bir şekilde tanımladığınız zaman, buna uymayan herhangi bir şeyin farkında olamazsınız.

  Yerine sabitlediğiniz her düşünce, fikir, tutum, karar veya inanç enerjiyi kuvvetlendirir ve o alandaki herhangi bir şeyi değiştirme kapasitenizi sınırlar. Enerjiyi değiştirirsiniz, yaşamınızın o bölümünün nasıl göründüğünü değiştirirsiniz. Enerjiyi değiştirmenin en basit ve kolay yolu nedir? Barlara dokunarak! Bunu yaptığınız zaman, yaşamınızda farklı bir şeyler kolaylıkla kendini gösterir.

  En kötüsü, yaşamınızın en iyi masajını almış gibi hissedersiniz. En iyisi, tüm yaşamınız tam bir kolaylıkla daha iyi bir şeylere değişebilir. Bu inanılmaz bir destek ve gevşeme işlemidir, herhangi bir çaba göstermeden yaşamınızın tüm yanlarındaki sınırları yıkmak.

  Barların amacı insanlara oraya yatıp alabileceklerini göstermektir. Barlarınızı çalıştırarak, yani başınızdaki 32 noktaya nazikçe dokunulmasıyla, almanıza izin vermeyen her şey çabasızca ve kolayca salıverilir.

  Almak bu gezegende uygulanmaz. Almak zorunda kalmamanıza emin olmak için yapmak, yapmak, yapmak çoğu insanın yaşamını yaşama şeklidir. Bu değiştirilmelidir. Gerçekten arzu ettiğiniz hayata sahip olacaksanız, almaya istekli olmalısınız.

  Bu yaptığınız şeyle ilgili değildir, bu yaşamda nasıl işlev yaptığınızın enerjisini değiştirmekle ilgilidir; bu da çabasızca ve büyük kolaylıkla değişime izin verir.

  Barlarınıza dokunulmasıyla, yaşamınızın sizin için işlemeyen her sınırlamasını, zorluğunu ve veçhesini değiştirmeye başlayabilirsiniz.

  Barlarla çalışmaya başladığınızda beyninizde depolanan kutuplaşmaya ait elektrik yükleri ortadan kaybolmaya başlar. Barlarla çalışma sonucu yaşamlar boyunca biriktirilen yükler dosyalardan silinir ve bir daha otomatik olarak geri yüklenemezler.

  Yaşamınızda daha çok var olmaya başlarsınız ve geçmiş eskisi gibi geleceğinize yansıtma yapmaz.

  1990’da Access ilk başladığında, tüm sunulan “Barlar” idi. Bugüne kadar Barlar Access Bilincinin temeli ve ilk yapılandırıcı bloğu olarak kaldı.

  1 – Bars seansı almanın faydaları nedir?

  Burada hepsini sıralayacak kadar yer olmayan birçok faydası vardır. Aşağıda yaygın olan birkaçını bulacaksınız:

  • Daha önce tepenizi attıran ve yaşamınızda büyük zorluklar yaratan insanlar veya durumlar artık canınızı sıkmaz ve artık problem olmaz.
  • Aynı zamanda canlanırken ve enerji dolarken, derin gevşeme.
  • Yaşamın her alanında daha fazla kolaylık.
  • Yaşamınızda işlemeyen her şeyi herhangi bir çaba olmadan işe yarayan başka bir şeye değiştirme.
  • Nasıl işlediğini veya ona nasıl inandığınızı bilmek zorunda olmadan yaşamınızda sınırlamalar yaratan şeyleri silme.
  • Mutluluk. Sadece tek bir seanstan sonra birçok insan için genel depresyon yok olur.
  • Daha uzun süre çalışmadan veya daha çok çalışmadan notlar, iş performası ve zihinsel berraklık artar.
  • Herhangi eski veya yeni yaralar, incinme, ameliyat, hastalığın daha hızlı iyileşmesi ve toplam sağlık gelişmesi.
  • Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.
  • Hamilelikte kolay,  rahat ve sakin doğum sağlar.

  2 – Bars uyku problemlerine yardımcı olur mu?

  Evet. Bars çeşitli uyku zorluklarını değiştirmede çok yararlı olabilir. Sonuçlar, ilk yerinde zorluğun ne olduğuna ve Barların kaç kez çalıştırıldığına bağlı olarak farklıdır.

  Dünyadaki birçok insan uykularını, uyku saatine bakmaksızın daha canlandırıcı ve dinlendirici bir şeye değiştirmek için Bars’ı kullanmakta harika sonuçlar elde etti.

  3 – Bars seansı ne kadar sürüyor?

  Barları çalıştırmanın standart zamanı yoktur. Uygulayıcı enerjiyi izler ve sadece almaya mutlu olacağınız şeyi aktarır.

  Tüm noktaların çalıştırıldığı ortalama bir seans yaklaşık 90 dakika sürer, ancak sadece bir veya iki alanda çalışmak isterseniz, Bars 20 dakikada yapılabilir.

  Çocuklar almaya yetişkinlerden daha az dirençli olduğundan, daha hızlı işler.

  Bars seansının çok uzun olması gibi bir şey yoktur. Bu nedenle, insanlar tek bir Barın çalıştırılmasıyla sadece 5 dakikada sonuçlar elde etmişlerdir. 3 – 6 saat gibi uzun seanslar çoğu zaman yaşam değiştiren sonuçlarla dinamik olabilir. Ancak Barlarınızı uzun bir zaman periyodu boyunca çalıştırmak yerine, daha sıkça çalıştırmak yararlı olabilir.

  Uygulayıcı her zaman sizin için uygun olanı soracaktır. Bu tamamen size bağlıdır ve Bars seansını yapmanın yanlış yolu yoktur.

  4 – Kaç seans almalıyım?

  Sadece tek bir seans yaşamınızı daha iyisine değiştirebilir ve birçok insan haftada bir veya en azından her üç haftada bir, bir seans almayı seçer.

  Bu tamamen size ve aradığınız şeye bağlıdır. Yaşamınızda ne kadar daha fazla kolaylık, neşe ve değişim isterdiniz? Biraz mı, çok mu? Sahip olabileceğiniz her şey mi?

  5 –  Bars seansında neler hissedilir?

  Herkes farklıdır, bu nedenle “normal” Bars seansı yoktur. Çoğunlukla bildirilen şeyler, tam bir rahatlama duygusu olduğudur, birçok insan çok gürültülü bir ortamda bile uykuya dalar. Bazı insanlar imgeler görürler, diğerleri bedenlerinde vızıltı, karıncalanma, sıcaklık, seğirme veya ürperme gibi duyumsamalar hisseder. Bars seansının sonunda çoğunlukla huzur ve neşe duygusu olur.

  Seansı aynı kişiyle tekrarlarsanız bile, her seans her seferinde farklı olur.

  Benzer Yazılar

  0BeğenenlerBeğen
  0TakipçilerTakip Et

  Son Yayınlar

  Kuantum Drama Aile Dizilimi Nedir?

  Psikolojide sistemik yaklaşım denilen ve aile diziminin çıkış noktalarından birisi olan bakış açısı kişiyi tek başına bir birey olarak algılamak yerine daha...

  Dikkat Dağınıklığı

  Yetişkinlerde dikkat dağınıklığının olumsuz etkileri çeşitli mental egzersizler ve günlük planlamalar ile minimuma indirilebiliyor. Aynı yöntemler çocuklar için de oldukça etkilidir ancak...

  Kategoriler