• Anasayfa
 • İletişim
More

  Theta Healing

  Theta Healing Nedir?

  Bizde, içimizde ne duygular varsa onları hayatımıza bir mıknatıs gibi çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu duygular veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz duygular da olabilir. Bilinçaltımız olumlu olumsuz duygu arasında fark bilmediği için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz birşey olarak algılar ve kabul eder ve bize bunları deneyimleyebileceğimiz benzer olaylar ve kişileri getirir. İçimizdeki duyguların bir kısmı bu hayatımızda yaşadıklarımızın sonucunda oluşurlar ve bunların birçoğunu bilinçli olarak farkındayızdır.
  Ancak  duygularımızın bir kısmı ise genetik olarak atalarımızdan devralmış olduğumuz  olumlu, olumsuz duygulardır. İçimizde varolan duygularımız hayatımızda bizi rahatsız edip  engellemedikleri sürece yolumuza devam edebiliriz. Bizi rahatsız eden duyguları ise artık bir ‘yük’ olarak taşımamıza gerek yoktur. Teta Şifa Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarınızı bulmanızı ve bilinçaltınızı yeniden programlamanızı sağlar. Teta Şifa Tekniği gerçeğinizi kendiniz  tekrar yaratmanızı ve kendi istediğiniz şekildeki dünyada yaşamanıza yardımcı olur. Bu şekilde hislerinizi ve inançlarınızı tekrar oluştururabilirsiniz.

  Birçok kişi bu teknikle muhteşem açılmalar, başarılar, sağlık ve  mutluluk yaşamışlardır. Bir örnek olarak, hayatınızda  daha fazla para isteyebilirsiniz, para için dua edebilirsiniz, para  ile ilgili her türlü yazıyı okuyup, kurslara katılabilirsiniz ama hala yeterli paranız olamayabilir. Bu neden olabilir? Bizim en derin, en köklü inançlarımız yaşadığımız dünyamızı şekillendirir. Eğer hayatınızda birşeyi istiyorsanız veya  ihtiyacınız varsa, yarattığınız gerçek ona yeterli kadar sahip olmadığınızdır. Hayatınızın herhangi bir alanında tüm halinizle  varolabileceğiniz haliniz olamıyorsanız, Teta Tekniği çok seveceğiniz  bir hayat  yaratmanız için sizi güçlendirir.

  Teta Şifa Tekniği dört seviyede arınma sağlar:

  • Öz inanç düzeyi ( Mevcut Hayatımız)
  • Genetik düzey
  • Geçmiş düzey
  • Ruhsal düzey

  Blokajlar bir düzeyde ya da aynı anda birkaç düzeyde olabilir. Bu dört düzeyde de problem silinir ve temizlenirse tam bir iyileşme  gerçekleşebilir.

  Teta  Healing Ne Yapabilir?

  Teta Healing çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarınızı bulmanızı ve bilinçaltınızı yeniden programlamanızı sağlar. Dolaşıp durup bir şeyi istemek yerine, bilincinize bu şeye sahip olmanın nasıl  bir his olduğunu öğretin – ve bu şekilde enerjiyi hayatınıza çekin.

  Neden “Teta Healing” ?

  ” Teta”  bilimadamlarının bedenin çok derin bir meditasyon halindeyken girdiği beyin  dalgasına verdikleri isimdir. Teta şifası yaptığınızda beyniniz hemen teta  dalgasına girer. Bu Teta durumunda siz görebilir, duyabilir ve çalışma yapabilirsiniz. Herkes teta durumuna girmeyi öğrenebilir.

  Teta Şifası ile “Ben başarıdan korkuyorum” veya “Başarmak yanlıştır” zihin programınızı  “Başarı benim en yüce hakkım” programı ile değiştirmek çok kolaydır. Bu çalışma ile gerçekleşen sonuçları hayatınız boyunca hissedersiniz.

  Teta Şifası oldukça kolaydır. Teta şifası uygulayıcısı Teta Healing kullanarak Teta durumuna hızlı şekilde girer.  Bu durumda sorular sorabilirsiniz, örneğin “neden bu kişi hasta?” veya “Bu  kişinin başarısını ne engelliyor?” ve cevabı görebilir veya duyabilirsiniz.  Cevap şöyle olabilir: “onlar sağlıklı olmayı (veya başarıyı) haketmiyorlar “. Kişiye sonra uygulayıcı tarafından bunu nasıl  hakedebileceği anlatılır.

  Çoğu zaman hastalıkların kökten iyileşmeleri için kişinin inançlarını değiştirmesi önemlidir. “Sağlıklı olmayı haketmiyorum” gibi bilinçaltı inançları ve nefret, öfke ve gücenme gibi hisler hastalıkları yaratır ve bedenin kendini iyileştirmesini engeller. Her örnekte, bir durumu yerinde tutan çekirdek inanç belirlenir – ve o anında değiştirilir. Teta Şifasının en güzel ve pratik tarafı çok kolay bir şekilde  öğrenilebilinmesidir ve 3 Günlük bir Teta Şifası kursundan sonra bu sayfada bahsedilenleri yapabilmeniz mümkündür.

  Teta Healing Nereden Gelmiştir? Vianna Stibal, Teta Healing’in KurucusuTeta Şifası yetenekli şifacı Vianna Stibal tarafından 10 sene evvel kendini mucizevi  bir şekilde kanserden anında iyileştirdiğinde bulunmuştur. Binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişilerin iyileştirdiğinde, Vianna Teta Şifa tekniğini geliştirerek bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir şifa tekniği haline getirmiştir.

  Benzer Yazılar

  0BeğenenlerBeğen
  0TakipçilerTakip Et

  Son Yayınlar

  Kuantum Drama Aile Dizilimi Nedir?

  Psikolojide sistemik yaklaşım denilen ve aile diziminin çıkış noktalarından birisi olan bakış açısı kişiyi tek başına bir birey olarak algılamak yerine daha...

  Dikkat Dağınıklığı

  Yetişkinlerde dikkat dağınıklığının olumsuz etkileri çeşitli mental egzersizler ve günlük planlamalar ile minimuma indirilebiliyor. Aynı yöntemler çocuklar için de oldukça etkilidir ancak...

  Kategoriler