• Anasayfa
 • İletişim
More

  Lightarian Işınları

  Lightarian Işınları altı adettir. Yükselmiş Üstatlar tarafından temel spiritüel işlemlere odaklanarak yaratılmıştır. Kendini geliştirme için gereken 6 adımlı bir gelişim programıdır.

  Lightarian Güçlendirme Işını

  Göksel Üstat Maitreya aracılığıyla ilham verilmiştir. En yüksek düzenin spiritüel uyanış çağrısını başlatır. Bedenlerinizin ve çakralarınızın tüm bölgelerinde değişim dalgalarını tetikler ve enerjisel hızlanma sağlar. Nihayetinde günlük yaşamınıza derin bir şekilde etki eder.

  Lightarian Temizleme Işını

  Göksel Üstat El Morya tarafından ortaya çıkarılmıştır. Etkili ama yumuşak bir derin temizlik başlatır. Uygun olmayan inanç yapılarınızı, ters ruh programlarınızı ve istenmeyen duygusal ve zihinsel olayları engeller.

  Lightarian Şifa Işını

  Göksel Üstat Buddha tarafından gönderilmiştir. Güçlü bir şekilde kendini şifalandırmaya sizi uyumlar. Sizi hizalanma ve denge durumuna döndürür.

  Lightarian Aktivasyon Işını

  Göksel Üstat Sananda tarafından ilham verilmiştir. Saklı dünyanızı ortaya çıkarır ve sürüp giden spiritüel uyumlamalarınız harekete geçirir. Yüksek benliğinize ait enerjilerin daha çoğunun günlük yaşamınıza akması sağlanır.

  Lightarian Tezahür Işını

  Göksel Üstat Germain tarafından ortaya çıkarılmıştır. Tüm aşamalarda tezahür ettirme gücünüzü yükseltir. Sizin spiritüel, duygusal, fiziksel ve zihinsel bolluğu çekmenizi sağlar. Sizin en yüksek amacınıza hizmet etmesi için yönlendirir.

  Lightarian Kaynak Işını

  Sizin için evrensel kaynağın enerjileri ile bir bağlantı oluşturur. Bu uyumlama ile, Yaratıcı tarafından somutlaştırılan İlahi Erdemlerin on ikisine birden erişmenizi sağlar. Bu uyumlama ile, günlük yaşamlarınızda on iki ilahi erdemi kullanırken, var olmanın yükselmiş halini oluşturmak için temeli atmış olursunuz.

  Benzer Yazılar

  0BeğenenlerBeğen
  0TakipçilerTakip Et

  Son Yayınlar

  Kuantum Drama Aile Dizilimi Nedir?

  Psikolojide sistemik yaklaşım denilen ve aile diziminin çıkış noktalarından birisi olan bakış açısı kişiyi tek başına bir birey olarak algılamak yerine daha...

  Dikkat Dağınıklığı

  Yetişkinlerde dikkat dağınıklığının olumsuz etkileri çeşitli mental egzersizler ve günlük planlamalar ile minimuma indirilebiliyor. Aynı yöntemler çocuklar için de oldukça etkilidir ancak...

  Kategoriler